Skocz do zawartości

News

• RekrutacjaMyślisz że nadajesz się na admina ?? Rekrutacja OTWARTA
  • GŁOSOWANIEZagłosuj na nasze Serwery - KLIKNIJ
  • PoszukiwanieMasz Serwer ? Nie zwlekaj dołącz już Dziś !!!
b0gn@;D

Spotkania

Rekomendowane odpowiedzi

Administrator

Sądzę że to najlepsze miejsce na ten post. 

Otóż! Proponuję co jakiś czas spotykać się w różnych miejscowościach w Polsce. Dzięki temu lepiej się poznamy, a może i wspólna współpraca nam lepiej pójdzie :)

Na pierwszy ostrzał proponuję 20.06 jest to dzień wolny od pracy więc obstawiam że większość da radę się spotkać. Miasto Łódź z okazji że nasz właściciel tam mieszka!  Oczywiście pierwsza kolejkę stawia @Wujek Brayan !!! 😁😁😁 Tak tak wiem... Nie ma za co Wujku 😘

Można by się spotkać  na dłużej niz jeden dzień. Dla mnie przynajmniej ekonomicznej wyjdzie jeśli pojadę na dwa/trzy dni. 

,, Oczywiście " nie będzie to tylko jedna wielka popijawa, ale ogólne spędzenie wspólnie czasu, no w skrócie poznanie się na żywo! 

Czekam na odzew. 

Z własnego doświadczenia mówię, że to świetna sprawa a drogo też to zazwyczaj nie wychodzi bo jeśli znajdzie się 4 osoby to i nawet w niektórych hotel apartament jest ekonomicznie wynająć a wychodzi za dwie noce po 150 zł 😁

Co Wy na to!? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator
5 minut temu, Anka ツ napisał:

Ja odpadam niestety

Bo? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, b0gn@;D napisał:

Bo? 

Bo mam dziecko i nie mam Go z kim zostawić 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator
2 godziny temu, Wujek Brayan !!! napisał:

A ja mam lepszy pomysł zorganizować coś na Sierpień najlepiej :D na spokojnie się znajdzie i będzie git 

Teraz bo ja w sierpniu nie będę mieć czasu, a teraz muszę być w Łodzi wiec i tak bede....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardziej sierpień, teraz za szybki czas na decyzje wiaodmo Polskie wyplaty nie zaskakuja :D 

15 sierpień jak się nie myle jest wolny religijnie :)

To nawet i mnie byczki poznacie :D

PS. lepsze rozwiazanie to domek nad jeziorem, ognisko pływanie te sprawy :D 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie mogę edytować :D Wtedy na weekend obok miasta kazdy dojedzie a Ci co maja prawko beda odbierac z dworca i zawozic :D 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

No to najwyzej teraz kto da rade to sie zgadamy, a 15 sierpnia owszem tez dzien wolny ale to juz zalezy od firmy. Nie kazdy firma to respektuje, bo to nie jest ustawowe z tego co sie orientuje. Ja wiem ze 15 i 16 sierpien odpada bo jestem sama w biurze a otwieram wtedy nowy obiekt. nie wyrobie sie w 3 dni <poniedzialek - sroda > ale to najwyzej sie dojedzie :)
Nie oszukujmy sie tez nie bedzie tak ze kazdy termin kazdemu bedzie pasowac :) Moze na swieta uda nam sie spotkac CAŁA EKIPA :D  

Jesli jest zgoda ludzi to bede sie starala zadbac o organizowanie tych spotkań. Na pewno informacje o kolejnych bede starała sie podawac z minimalnie miesiecznym wyprzedzaniem, ale wiadomo roznie to bedzie.

Pytanie czy wszyscy na to sie godza? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi